زمان جاری : شنبه 04 اسفند 1397 - 7:27 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

کاربر گرامی:اگر تازه ثبت نام کرده اید لطفا قوانین انجمن را بخوانید،تا با مشکلی روبه رو نشوید.


تاپیک سایت های مفید و کاربردی
•´¯`•.چت روم تالار گفتمان اسکینک دات آی آر .•´¯`•
تاپیک جامع تغییر نام کاربری اعضای اسکینک

پاسخ جدید
نویسنده پیام
infernal0098
آنلاین

ارسال‌ها : 31
عضویت: 16 /2 /1397
کاشت ابرو و زاویه خواب ابرو ها
کاشت ابرو بهترین روش دائمی برای حل مشکل کم مویی ابرو می باشد. یکی از مسائلی که خانم‎ها اکثرا از آن شکایت دارند، کم مویی ابرو است. افرادی که با این معضل درگیر هستند اغلب راهکارهایی مثل استفاده از مداد ابرو یا انجام تاتو را انتخاب کرده‎اند اما هیچکدام از این روش‎ها دائمی نیستند. گاهی نیز در اثر یک زخم، یا برداشتن افراطی ابرو و یا دلایل ژنتیکی ابروها نیاز به ترمیم دارند که کاشت دائمی ابرو روش تضمین شده‎ای برای ترمیم ابرو در این موارد است.

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می کنیم:
تاج ابرو (head)
در تاج ابروها باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود. (تا حالت عمودی پیدا نکنند)
بدنه ابرو (body)
در بدنه یا همان تنه ابروها زاویه خواب موها باید حدود ۵۰-۶۰ درجه و به صورت خوابیده بر روی پوست کاشته شود (اگر به دلیل نداشتن مهارت و تجربه کافی، موهای تنه با زاویه خواب صحیح کاشته نشود، در آینده موهای ابرو به شکل سیخ سیخ و بد شکل رشد خواهد کرد)
نکته: در قسمت های بالای بدنه ابرو خواب موها باید حالت پایین و خارج کاشته شود و در قسمت های پایین بدنه ابرو، خواب موها باید به سمت بالا و خارج کاشته شود
۳- دم ابرو (tail)
در دم ابروها موها با زاویه ۱۰ درجه و مماس بر پوست کاشته شود.
در کاشت تاج ابرو در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود. حتی باید نوع موهایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد. (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده کرد) قطر منافذ کاشت موها در ابروها باید کوچکتر انتخاب شود چرا که اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می کند. باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، نه خیلی با فاصله زیاد باشد و نه خیلی نزدیک به هم و بسیار پرتراکم. باید حالت تعادلی در کاشت وجود داشته باشد به طوری که بین هر تار مو که کاشته می شود به فاصله یک تار مو فاصله باشد تا خون رسانی و تنفس پوست صورت بگیرد و ابرو به راحتی رشد کند.

کاشت موها با زاویه خواب مناسب در هر ناحیه
در کاشت ابرو اصلی ترین نکته دانستن جهت خواب موها در نواحی مختلف ابروها میباشد اما این فقط کافی نیست بلکه توانایی خواباندن موها در نواحی مختلف ابروها در حین کاشت هم نیازمند مهارت و سال ها تجربه در زمینه کاشت ابرو دارد .به طوری که زاویه خواب مناسب برای کاشت ابرو برای هر کسی بر مبنای زاویه خواب ابروهای خودش است و در نهایت در صورت نبود زاویه خواب ابرو شخص ابرو را بر اساس زاویه خواب اکثر افراد کاشت می کنیم.

انتخاب موهایی با قطر مناسب
نباید از موهایی با قطر ضخیم استفاده شود بلکه باید از موهای نازک و با قطر خاص استفاده شود.

ایجاد کوچکترین منافذ در پوست جهت کاشت
منافذ ایجاد شده در پوست ناحیه ابرو باید با دقت فراوان و با استفاده از تکنیک های مدرن امروزی (کمترین قطر) را داشته باشد.

توجه میزان و درجه انحنای هر تار مو جهت کاشت
با دید میکروسکوپی و دقیق باید به طور ظریف به میزان درجه قوس هر تار مو و حتی جهت قوس آن توجه فراوان شود و بر اساس میزان انحنای هر تار مو، آن تار مو را برای کاشت در ناحیه خاصی از ابرو استفاده شود و این کار نیازمند نگاه دید بسیار دقیق و ظریف بین پزشک می باشد تا میزان ظرافت کاشت ابرو بیشتر و بیشتر شود.
در ادامه در باره ی مطلب بیماری های که باعث منع کاشت ابرو می شود میتوانید در این مقاله اطلاعات کسب کنید.
شاید برای شما این سوال به وجود آید که تاثیر مشکلات اعصاب بر روی عمل کاشت ابرو چه چیزهایی میتواند باشد که با کلیک روی لینک در این باره آگاه شوید.
نتیجه یک کاشت ابرو با تکنیک علمی و صحیح توسط یک پزشک با تجربه (خلق ابروئی با موهای طبیعی) می باشد آنگونه که : هیچ کس متوجه کاشت ابرو شما نخواهد شد.

شنبه 22 اردیبهشت 1397 - 13:29
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


X بستن تبلیغات
نمایندگی هاست خرید هاست
گروه تلگرام سایت

تعداد اعضا : 400 نفر