زمان جاری : شنبه 04 اسفند 1397 - 7:32 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

کاربر گرامی:اگر تازه ثبت نام کرده اید لطفا قوانین انجمن را بخوانید،تا با مشکلی روبه رو نشوید.


تاپیک سایت های مفید و کاربردی
•´¯`•.چت روم تالار گفتمان اسکینک دات آی آر .•´¯`•
تاپیک جامع تغییر نام کاربری اعضای اسکینک

پاسخ جدید
تعداد بازدید 149
نویسنده پیام
infernal0098
آنلاین

ارسال‌ها : 31
عضویت: 16 /2 /1397
همه چیز درباره کاشت ابرو
ابرو بیشترین تاثیر بر روی زیبابب چهره و اعتماد بنفس دادن افراد می شود. ولی کار اصلی ابرو جلوگیری از ریزش عرق پیشانی بر روی چشم است و چشم در برابر تابش نور خوشید هم محافظت میکند. از دست دادن ابروهای هر فرد باعث استرس شدید شخص شده و معمولا فرد مورد نظر در ظرف مدت کوتاهی برای درمان های دارویی و یا کاشت ابرو به پزشک معالج مراجعه می کند.
علت ریزش ابرو
از بین رفتن مو ابرو می تواند علل گوناگونی داشته باشد که شامل :
۱) آسیب های که بر اثر اتفاقات ناگوار بوجود آمده است مانند: تصادف رانندگی، سوختگی، مواد شیمیایی، برق گرفتگی و غیره.
۲) بیماری های پوست مثل بیماری لوپوس پوستی و آلوپسی آره آتا
۳) عدم رویش ابرو به صورت مادرزادی

۴) اصلاح کردن یا همان ابرو برداشتن در خانم ها | اغلب خانم ها ابروهایشان را برداشته و به اصطلاح آنها را اصلاح (مرتب) می کنند تا ظاهر آراسته و خوبی داشته باشد. به دلیل کند بودن رشد موهای ابرو و ضعیف بودن قابلیت ترمیم آنها، اصلاح کردن مکرر ابروها در دراز مدت موجب آسیب رسیدن به ریشه موهای ظریف ابرو شده و باعث می گردد که ابروها ابتدا نازک و کم پشت شده و بالاخره به طور دائم از دست بروند. در حقیقت شایع ترین علت مراجعه خانم ها برای کاشت ابرو همین مسئله است. کار اشتباه دیگری هم که آرایشگرها انجام می دهند این است که ابروهای دختران جوان را می تراشند تا برای وی یک ابروی دیگر مطابق ذوق و سلیقه فرد نقاشی نمایند. این کار در صورتی که به دفعات انجام شود موجب اختلال در رشد موهای ابرو و نازک شدن و کم پشتی آن می گردد.
۵) تریکوتیلومانیا: کندن ابروها به دلیل بیماری روانی مانند وسواس و یا عادت به کندن آنها.
۶) درمان بیماری های دیگر مثل اشعه درمانی، شیمی درمانی و برداشت تومور ابرو با جراحی
۷) بیماری های عمومی بدن مثل مشکلات هورمونی
در ابتدا بایستی کلیه علل احتمالی از دست رفتن ابروها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان تحت درمان قرار گیرند زیرا در صورت عدم کنترل این دسته از علل ریزش ابرو حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای کاشته شده وجود دارد. در صورت وجود تریکوتیلومانیا فایده ای نداشته و بایستی ابتدا فرد به روانپزشک معرفی شود و پس از درمان آن در صورت نیاز اقدام به کاشت ابرو نمود.
کاشت ابرو برای زیبایی ظاهری
گاهی فرد دارای ابروی طبیعی بوده ولی از طرح آن خوشش نمی آید و مثلا می خواهد آن را بالاتر بیاورد و یا قوس ابروی خود را بیشتر کند و گاهی هم ابروی فرد به صورت طبیعی باریک و نازک است و می خواهد آن را ضخیم تر کند.
به عبارت دیگر عمل کاشت ابرو برای زیبایی کاربردی نداشته و بهتر است که انجام نشود به طور کلی بهترین کاندید کاشت ابرو کسی است که یا اصلا ابرو نداشته باشد و یا اینکه قسمتی از ابرویش را به دلیل جراحت و آسیب رسیدن به موهای ابرو کاملا از دست داده است و می خواهد کاشت ابرو در همان محل ابروی قبلی اش انجام شود.
مشکلات تاتو ابرو
غالبا خانم هایی که ابروی خود را از دست داده اند ابتدا به تاتو (خالکوبی) ابرو روی می آورند. در مورد این افراد ممکن است در آینده در وضعیت پیش بیاید:
الف) فرد از تاتوی انجام شده روی ابرو (از نظر رنگ، طرح و مشخصات دیگر) راضی است ولی قصد کاشت ابرو روی تاتو را دارد.
ب) شخص از تاتوی انجام شده راضی نبوده به هر دلیل و تمایل دارد که ابتدا آن را پاک کند و سپس در همان محل و یا محل دیگر کاشت ابرو انجام دهد.
در مورد (الف) توجه به این نکته مهم است که موهای کاشته شده در محل کاشته شده به هر حال مانند یک ابروی طبیعی تراکم ندارند و فاصله بین آنها بیشتر از موهای طبیعی ابرو است لذا ابروی کاشته شده تا حدی خالی به نظر می آید و برای پر کردن ظاهری این خالی بودن استفاده از تاتو منطقی به نظر می رسد. به عبارت دیگر اگر فردی که می خواهد برای جبران نقص ابرویش کاشت ابرو انجام دهد، قبل از کاشت ابرو محل مورد نظر را تاتو نماید نتایج حاصله نسبت به زمانی که کاشت ابرو بدون تاتو صورت پذیرد، بسیار بهتر خواهد بود. بنابراین در مورد (الف) مشکل خاصی وجو ندارد. در مورد (ب) نظر به مسائل و مشکلات بی شماری که بر سر راه پاک کردن تاتو وجود دارد (اکثرا نمی توان تاتو را کاملا پاک کرد و ته رنگ آن در محل باقی می ماند)، لذا بهتراست که اولا در ابتدا در مورد انجام تاتو دقت کافی لحاظ شده تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود و ثانیا حال که تاتو انجام شده است وسواس به خرج نداده وحدالمکان با تاتوی فعلی کنار آمده و اگر مایل به کاشت ابرو هستند این کار در همان محل تاتو انجام دهند.

محدودیت ها و مشکلات کاشت مو در ابرو
محدودیت ها و مشکلات کاشت مو در ابرو محدودیت ها و مشکلاتی که در حال حاضر در تکنیک و روش انجام کاشت ابرو وجود دارد عبارتند از:
  • اگر چه معمولا از موهای ظریف بالای گوش برای کاشت ابرو استفاده میشود ولی باید به این نکته توجه داشت که در هیچ کجای بدن مویی وجود ندارد که کاملا شبیه موی ابرو باشد و لذا چون موهای کاشته شده از لحاظ مشخصات ظاهری مانند رنگ، ضخامت، صاف یا مجعد بودن، میزان رشد و غیره با موهای قبلی ابرو فرق می کنند بنابراین تا حدی عدم سنخیت بین موهای قبلی ابرو و آنها مشاهده می گردد.
البته گفته شده است که در غالب موارد پس از چند ماه تا چند سال موهای کاشته شده تا حد زیادی شبیه موهای ابرو می گردند ولی این مطلب همیشه رخ نمی دهد و بیمار بایستی متوجه این نکته باشد. البته این مشکل در مواردی که بیمار اصلا ابرو ندارد وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو رشد کرده و بنابراین باید به طور مرتب کوتاه شوند.
۲) حتی با وجود استفاده از لوازم بسیار ظریف و میکروسکوپیک برای کاشت ابرو، فاصله موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو خواهند بود. البته می توان در جلسات دوم و سوم کاشت ابرو این فاصله ها را کمتر کرد ولی به هر حال از نظر تراکم هیچ وقت شبیه ابروی کاملا طبیعی نخواهد شد. با توجه به این مسئله بعضی از پزشکان انجام تاتوی متناسب قبل از کاشت ابرو را توصیه می نمایند زیرا تاتو می تواند تا حدی فاصله های فوق را مخفی میکند .
۳) موهای ابروی طبیعی نسبت به پوست حالت خوابیده داشته و زاویه این خواب بسته به موضع ابرو ۹۰-۱۰ درجه است. کاشت ابرو در ناحیه تاج آن مشکل خاصی ندارد زیرا در این منطقه زاویه خروج موهای ابرو از پوست حداکثر می باشد ولی هر چقدر به سمت انتهای ابرو می رویم کاشت مو به دلیل کمتر شدن زوایه فوق و خوابیده تر شدن موها از نظر تکنیکی مشکل تر می شود به طوری که در ۱/۳ انتهایی ابرو به سختی می توان موها را عینا با خواب طبیعی ابرو کاشت.
راه پیشنهادی برای این مشکل استفاده از پانسمان فشاری (مثل هدبند) در محل ابروی کاشته شده برای دو هفته پس از کاشت ابرواست. چرب کردن موهای پیوند زده شده پس از رویش آنها کمک به خوابیده تر شدن ابروی کاشته شده می کند. ولی در هر حال هیچ وقت ابروی کاشته شده از نظر خواب موها کاملا شبیه ابروی طبیعی نخواهد شد.
۴) با توجه به اینکه موهای کاشته شده از مناطق غیر از ابرو آورده شده اند و قدرت رشد آنها به دلیل جابجایی کاهش یافته است لذا فرد بایستی حداقل ۹-۶ ماه صبر کند تا ابروهایش کاملا جواب بدهد و سپس در مورد لزوم انجام مجدد کاشت ابرو برای پر کردن فاصله های خالی بین موهای کاشته شده تصمیم گیری کرد. به غیر از موارد ذکر شده، برداشت و کاشت موها در مورد کاشت ابرو تا حد زیادی شبیه کاشت موی سر است با این تفاوت که در کاشت ابرو فقط از واحدهای فولیکولی دارای یک یا دو تارمو استفاده شده و سوراخهای پوست با استفاده از ابزار بسیار ظریف و کوچک ایجاد می شوند تا محل کاشت کاملا نامشخص باشد. به دلیل نزدیکی ابرو به چشم ممکن است بعد از کاشت ابرو اندکی تورم و کبودی دور چشم رخ دهد که با کمپرس گرم و گذشت چند روز به سرعت مرتفع می گردد.
مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی
از فواید کاشت ابرو با موی طبیعی می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • ایجاد تراکم مورد نیاز در ابرو با موی طبیعی قابل رشد ، اصلاح و رنگ نمودن آن[*]عدم نیاز به ایجاد فرم مناسب به کشیدن ابرو با وسایل آرایشی و مداد ابرو[*]بهره مندی از ابروهایی با موی طبیعی و زیبا[*]ایجاد فرم دلخواه از حالت و قوس ابرو[*]زیبا نمودن حالت و رنگ چشم ها با ابروهای طبیعی[*]ایجاد حالت بسیار طبیعی در چهره[*]رهایی دائمی از درد حاصل از تمدید تاتو[*]شادابی و طراوات بخشیدن به چهره

کاشت ابرو در کلینیک نچرال بیوتی
کاشت موی ابرو را در کلینیک نچرال بیوتی با استفاده از موی طبیعی خود بیمار انجام می شود و بدین ترتیب ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد ایجاد می کنیم. الگوی کاشت ابرو با توجه به نظر بیمار و همچنین فرم صورت وی توسط دکتر متخصص مو و پوست تعیین می شود، و پس از آن مراحل عمل تحت بی حسی موضعی بدون ناراحتی برای بیمار انجام می شود
هر چند دوره بهبود پس از کاشت ابرو بطور قابل توجه کوتاه و سریع است، برای دستیابی به بهترین نتایج لازم است از خدمات یک پزشک با تجربه در این رابطه استفاده شود . در این کلینیک نچرال بیوتی ،کاشت ابرو با موی طبیعی به صورت کلی یا جزئی را انجام می‌دهیم و برای این کار از آخرین تکنولوژی‌ های موجود استفاده می‌کنیم که نتایج حاصل از آن می‌تواند برای شما با ایجاد ابروهای بسیار طبیعی همراه باشد .
شما عزیزان می توانید برای مشاوره کاشت ابرو و کاشت مو و یا رزرو وقت قبلی با مشاوران ما تماس بگیرید. بسیاری از دوستان میپرسند قیمت کاشت ابرو چقدر است ؟ این کلینیک در زمینه های مختلفی فعالیت کرده و از بهترین دکتر کاشت ابرو و کاشت مو و … استفاده کرده که توانسته جزء یکی از بهترین کلینیک ها باشد .
شنبه 22 اردیبهشت 1397 - 16:08
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
777777
آفلاینارسال‌ها : 37
عضویت: 15 /3 /1393
تشکر شده : 3
پاسخ : 1 RE همه چیز درباره کاشت ابرو

سلام عزیز
تلگرام پیام بدید
@nobati_co
شنبه 29 اردیبهشت 1397 - 17:30
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
اطلاعیه جلسه مدیران اسکینک

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


X بستن تبلیغات
نمایندگی هاست خرید هاست
گروه تلگرام سایت

تعداد اعضا : 400 نفر