زمان جاری : پنجشنبه 07 بهمن 1400 - 2:52 قبل از ظهر
نام کاربری :
پسورد :

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

کاربر گرامی:اگر تازه ثبت نام کرده اید لطفا قوانین انجمن را بخوانید،تا با مشکلی روبه رو نشوید.


تاپیک سایت های مفید و کاربردی
•´¯`•.چت روم تالار گفتمان اسکینک دات آی آر .•´¯`•
تاپیک جامع تغییر نام کاربری اعضای اسکینک

پاسخ جدید
تعداد بازدید 22
نویسنده پیام
steamboiler
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 5 /2 /1400
قیمت دیگ بخار

در حالی که بخار یک روش بسیار موثر در انتقال انرژی گرمایی است و نیازی به پمپاژ در سمت بخار سیستم نیست ، سیستم های دیگ بخار ذاتاً ناکارآمد هستند.
دیگ های بخار و سیستم های گرمایشی مبتنی بر آب در انواع مختلفی از نوع و تنظیمات موجود هستند. تعیین نوع دیگ بخار برای یک کاربرد خاص به عهده مهندس مشاور در رابطه با مالک یا مجری تأسیسات است. استفاده از دیگ بخار در کارآیی ترین تنظیمات به عهده مهندس مشاور است.
جدول انواع دیگ های بخار موجود در این مقاله به صورت کامل در نظر گرفته نشده است ، بلکه فقط اشاره به انواع و تنظیمات اساسی موجود است. مواد ساخت در بین تولید کنندگان همراه با طرح های ثبت شده متفاوت است.
کارآمدترین سیستم مبتنی بر دیگ بخار از کارآمدترین دیگ بخار و پیکربندی سیستم برای برنامه استفاده می کند. کنترل سیستم برای پاسخگویی به خواسته های سیستم ، کلید اصلی کارایی کلی است. استفاده از ساده ترین اما موثرترین کنترل های مرحله بندی سیستم دیگ بخار / سیستم با بازخورد نیازهای گرمایش ساختمان به صورت دقیقه به دقیقه ، کلید بهینه سازی کارایی هر سیستم گرمایش هیدرونیک است. ورودی بازخورد سیستم شامل پایش مداوم نیازهای جریان و دیفرانسیل دمای آب تأمین کننده-برگشت ، استفاده از این داده ها برای محاسبه نیازهای زمان واقعی تأسیسات و سپس تصمیم گیری در مورد مرحله بندی کل نیروگاه گرمایش است.
سیستم های دیگ بخار متغیر فقط می توانند انجام شوند. با این حال ، این باید با ورودی گروه مهندسی / برنامه های تولید کننده دیگ بخار حاصل شود. برای حفظ حداقل سرعت لوله مورد نیاز سازنده دیگ بخار باید توجه ویژه ای شود.
در صورت استفاده صحیح از دیگهای بخار چگالش ، بیشترین بازده انرژی را ارائه می دهند. سیم پیچ های ترمینال کوچک (مانند جعبه های ترمینال ، تابش لوله پره ای ، بخاری کابینت و غیره) برای آب در دمای پایین طراحی نشده اند. بنابراین باید در انتخاب این سیم پیچ ها دقت ویژه ای شود. در صورت انجام اقدامات احتیاطی مناسب توسط مهندس مشاور و صاحب تاسیسات / مجری ، می توان دیگ های بخار متراکم را اعمال کرد. اگر سیستم موجود به طور کامل از پتانسیل کارایی این دیگ های بخار استفاده کند ، هر سیم پیچ باید از نظر عملکرد در دمای پایین آب ارزیابی شود. گزینه دیگر استفاده از این قیمت دیگ بخار با کنترل های مناسب برای اجازه دادن به درجه حرارت غیر متراکم کننده آب در دوره های اوج گرمایش است.

یکشنبه 05 اردیبهشت 1400 - 14:03
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


xتبلیغات
...
X بستن تبلیغات
نمایندگی هاست خرید هاست